Wypełniając poniższe pola oraz klikając link "Zapisz się do listy" potwierdzasz, że chcesz otrzymywać od firmy Euger LTD wiadomości e-mail zawierające newsletter z ciekawymi informacjami, kuponami rabatowymi oraz materiałami reklamowymi. Firma Euger LTD jest administratorem sklepu pl.swissherbal.eu oraz en.swissherbal.eu. Siedziba firmy znajduje się pod adresem Blythe Road 220C. Londyn W14 0HH. Wielka Brytania.

Zapisanie do listy wymaga podania poniższych danych oraz wyrażenia zgody na ich przetwarzanie. Dzięki nim będziemy mogli lepiej dostosować przesyłane wiadomości do Twoich preferencji.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Euger LTD będzie używać danych przekazanych przez Ciebie za pomocą tego formularza w celu przekazywania Ci drogą mailową newslettera oraz informacji marketingowych, takich jak reklamy produktów, kody rabatowe, konkursy.

Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w tych celach, zaznacz pole "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych".

Zapisanie i wypisanie się z listy

W każdej chwili możesz zmienić zdanie i wypisać się z naszej listy mailingowej korzystając z linka znajdującego się w stopce każdego maila wysyłanego do naszych subskrybentów lub pisząc do nas na adres newsletter@swissherbal.eu. Twoje dane będziemy traktować z szacunkiem i będziemy dbać o to, aby były bezpieczne oraz wykorzystywane tylko w sposób, na który wyraziłaś/wyraziłeś zgodę. 

Klikając w pole "Zapisz się do listy" deklarujesz chęć zapisania się do listy mailingowej i otrzymywania wymienionych materiałów informacyjnych oraz marketingowych.

Udostępnienie danych platformie MailChimp

Używamy MailChimp jako platformy do automatyzacji marketingu, w tym do tworzenia listy subskrybentów naszego newslettera oraz do rozsyłania wiadomości email do tych subskrybentów. Klikając w poniższe pole "Zapisz się do listy" zgadzasz się na to, aby dane dostarczone w tym formularzu zostały przekazane do MailChimp w celu przetwarzania zgodnie z ich Polityką Prywatności.
* Wskazuje wymagane pola
Zgoda na przetwarzanie Twoich danych przez firmę Euger Ltd. Więcej informacji znajdziesz w tekście powyżej.
/
Wprowadź numer miesiąca, a następnie wciśnij "tab", aby wprowadzić numer dnia
Email Marketing Powered by Mailchimp